Niezawodny w działaniu agregat do tynkowania może być wykorzystywany do prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Sprzęt ten gwarantuje szybkie i bardzo dokładne, mechaniczne nakładanie tynków gipsowych, tynków cementowo-wapiennych, posadzek jastrychowych, zapraw murarskich, zapraw izolacyjnych i mas ognioodpornych. 

Znajdujący się w asortymencie naszego sklepu internetowego agregat do tynkowania wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną. Sprzęt ten posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. Może być używany, zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Rekomendowany przez nas agregat do tynkowania wpływa na efektywność wykonywanych prac. To urządzenie gwarantujące bardzo szybkie nakładanie różnego typu tynków, również tych wymagających bardzo dużej precyzji. Prace budowlane i wykończeniowe, wykonywane przy użyciu wyżej wymienionego sprzętu, gwarantują doskonały rezultat, bez względu na panujące warunki zewnętrzne. Proponowana przez nas maszyna jest bardzo łatwa do transportowania. Sprzęt ten może być wygodnie przewożony w samochodzie osobowym, ponieważ posiada kompaktowe wymiary. Niska waga tego urządzenia wpływa na komfort posługiwania się nim wewnątrz budynków. Nowoczesny agregat do tynkowania znanej i cenionej marki może pracować w trybie bezworkowym z zasilaniem silosa. Umożliwia on bardzo szybkie i dokładne nałożenie tynków gipsowych, wapienno-cementowych bądź też posadzek jastrychowych. 

Agregat do tynkowania z ciśnieniem oszacowanym na wartość do 30 bar 

Efektywny w działaniu agregat do tynkowania wyróżnia się wbudowanym kompresorem o wysokiej sprawności działania. Pozwala to na wydajne nakładanie wybranej mieszanki w ilości 60 l na minutę. To sprzęt, który może być wykorzystany do tworzenia tynków tradycyjnych, urabianych w betoniarkach. Wymienne części i podzespoły gwarantują długą eksploatację wybranego modelu agregatu do tynkowania. Polecany przez nas sprzęt wyróżnia się wysokimi walorami użytkowymi. To urządzenie posiadające dodatkowe podzespoły, umożliwiające tworzenie wylewek samopoziomujących, tak zwanych anhydrytowych. Rekomendowany agregat do tynkowania posiada bardzo wysokie ciśnienie podawania wybranej mieszanki, oszacowane na wartość do 30 barów. Doskonałe parametry pracy tego urządzenia umożliwiają jego wykorzystanie w każdym budynku mieszkalnym czy gospodarczym. Niezawodna pompa wody, dołączona do zestawu, pracuje z mocą 8 bar. To sprzęt wyposażony w płaszcz gumowych, kompresor, mieszadło i czyszczak, a także klucz do wkręcenia ślimaka w płaszcz. Dołączony do zestawu wąż do zaprawy, posiada długość do 10 m. To akcesorium dostępne z wtykiem obrotowym. 

Alternatywa ręcznego nakładania zapraw murarskich – nowoczesny agregat tynkarski

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się agregat tynkarski umożliwiający wykonanie posadzki samopoziomującej i tynków gipsowych. Sprzęt ten wyróżnia się maksymalną wydajnością działania i dużym ciśnieniem roboczym. Poza wydajnością, jest to urządzenie kompletnie wyposażone, co gwarantuje efektywność wszelkiego typu prac tynkarskich. Jego prosta, a jednocześnie bardzo solidna konstrukcja, zapobiega powstawaniu awarii, szczególnie przy intensywnej eksploatacji. Rekomendowany przez nas agregat tynkarski to alternatywa ręcznego nakładania różnego typu tynków. Wiadomym jest, że jest to praca ciężka i czasochłonna, wymagająca zatrudnienia przynajmniej kilku pracowników. Obsługiwany tylko przez jednego operatora agregat tynkarski znacznie skraca czas, jaki potrzebny jest do wykonania konkretnego zlecenia. Dzięki temu sprzęt ten może zainteresować właścicieli firm budowlanych, remontowych i wykończeniowych, oferujących swoim klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Funkcjonalny agregat tynkarski zapewnia dokładniejsze pokrycie każdej powierzchni, bez względu na to czy nakłada się tynki gipsowe czy też cementowo-wapienne. 

Polecany specjalistom i amatorom agregat tynkarski 230V

Osoby, którym zależy na bardzo szybkim wykonaniu prac budowlanych i wykończeniowych, mogą zainteresować się urządzeniami dostępnymi w naszej ofercie. Posiadamy agregat tynkarski 230V znanej i cenionej marki. Sprzęt ten posiada niezawodną pompę ślimakową, przeznaczoną do efektywnego nanoszenia różnego rodzaju tynków i gładzi. Sporej wielkości zbiornik i wysokie ciśnienie pracy, gwarantują doskonały rezultat wykonywanych działań. Możliwość pełnej regulacji przepływu mieszanki sprawia, że polecany przez nas agregat tynkarski 230V może pracować wydajnie, niezależnie od panujących warunków zewnętrznych. Sprzęt ten umożliwia bieżącą kontrolę pracy, co zapobiega powstawaniu jakichkolwiek ubytków w stworzonej powłoce. Dedykowany specjalistom i amatorom agregat tynkarski 230V posiada łatwy do demontażu zbiornik. Czynność ta nie wymaga posiadania specjalistycznych narzędzi. Proste i szybkie czyszczenie tego urządzenia umożliwia jego przygotowanie do dalszych działań, bez potrzeby używania do tego celu preparatów chemicznych. Proponowany agregat tynkarski 230V wyróżnia się bardzo prostą obsługą, którą warunkuje zastosowany w konstrukcji, elektroniczny moduł sterujący. To element pozwalający na monitorowanie parametrów technicznych sprzętu i modyfikowanie ich względem indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Stabilność pracy warunkowana jest silnikiem o bardzo dużej mocy, który działa efektywnie, bez względu na rodzaj materiału budowlanego, nakładanego na ściany wewnętrzne. 

Wysokiej jakości agregat do tynkowania wyróżnia się efektywnym działaniem. Sprzęt ten posiada mocną, stabilną konstrukcję, skutecznie zabezpieczoną przed uszkodzeniem.