Wysokiej jakości pompa do betonu przyda się w trakcie wykonywania prac budowlanych. To sprzęt działający w oparciu o nowoczesną technologię. 

Pracująca bardzo wydajnie pompa do betonu, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, stanowi podstawowe wyposażenie placów budów. Sprzęt ten wyróżnia się zaawansowaną konstrukcją, jak również wysokiej jakości parametrami technicznymi, które można dopasować do potrzeb konkretnej firmy. Specjalistyczny sprzęt budowlany w postaci pompy przeznaczonej do betonu, gwarantuje swobodne transportowanie tego materiału na każdym plac budowy. Dodatkowo urządzenie to pompuje przygotowaną mieszankę z odpowiednią wydajnością, ułatwiając wykonywanie różnego typu prac. Podstawową zasadą działania takiego sprzętu, jak rekomendowana przez nasz sklep internetowy pompa do betonu, jest nowoczesny układ cylindryczny z zasuwami zwrotnymi. Jest to doskonały element konstrukcji, dzięki któremu efektywność pracy wyżej wymienionego urządzenia, nie jest uzależniona od panujących warunków zewnętrznych. Sprzęt ten jest dostępny w naszej ofercie w różnych wersjach do wyboru. Pozwala to na jego dopasowanie do aktualnie wykonywanych prac. W zależności od wielkości danego placu budowy pompa do betonu może posiadać różną wydajność i moc działania. 

Pompa do betonu w wersji mobilnej 

Nowoczesna pompa do betonu wyróżnia się bardzo łatwą obsługą. Sprzęt ten może być użytkowany przez bardzo długi czas, bez potrzeby wykonywania kosztownej konserwacji czy renowacji. Rekomendowana przez nas pompa do betonu nie wymaga monitorowania jej parametrów technicznych. Sprzęt ten może być obsługiwany wyłącznie przez jedną osobę, co redukuje koszty zatrudnienia dodatkowych pracowników budowlanych. Przyspieszająca wykonywanie prac remontowych czy wykończeniowych pompa do betonu, posiada funkcjonalny sterownik. Dzięki niemu można zaprogramować wszystkie parametry techniczne tego sprzętu, co pozwala na jego efektywne działanie przez bardzo długi czas. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się mobilna pompa do betonu, wyposażona w dodatkowe akcesoria. Ma ona optymalnie dobraną pojemność, co umożliwia bezproblemowe jej zamocowanie na przyczepie samochodowej, a także sterowanie nią przy pomocy pilota lub przycisków. umieszczonych na obudowie. Oferowana pompa do  transportowania betonu, przydaje się nie tylko do wykonywania niewielkich robót budowlanych, ale także do przeprowadzania nawet bardzo skomplikowanych inwestycji w postaci budowy domów jednorodzinnych i kompleksów budynków mieszkalnych bądź też gospodarczych. 

Funkcjonalny Mixokret – sprzęt przydatny na placach budów

Mający zastosowanie w budownictwie tradycyjnym i nowoczesnym Mixokret to świetne rozwiązanie dla właścicieli firm, świadczących usługi dla bardzo wymagających klientów. Proponowany przez nas sprzęt może posiadać własny system jezdny, co pozwala na wygodne jego transportowanie, bez potrzeby używania do tego celu wózka bądź też innego urządzenia. Nieduży kosz zasypowy, jak również kompaktowe wymiary, pozwalają na wygodne przemieszczanie się z wybranym modelem Mixokreta, nawet po grząskim, nierównym terenie, na którym składowane są narzędzia i materiały budowlane. Wyposażony w gąsienice Mixokret, który można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, umożliwia bardzo sprawne poruszanie się nim po trudno dostępnym terenie, również w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, szczególnie w trakcie intensywnych opadów deszczu, powodujących powstawanie podtopień i roztopów. Warto wspomnieć, że pompa przeznaczona do betonu, może posiadać także znacznie większe gabaryty. Pozwala to na zastosowanie tego sprzętu przy budowie bardzo dużych obiektów wielorodzinnych, budynków użytkowych, a także kompleksów hotelowych czy biurowych. Charakterystyczną cechą, którą posiada Mixokret, jest jego wysięgnik umożliwiający rozprowadzanie betonu, nawet w odległości do 100 m od tego urządzenia. 

Łatwe do czyszczenia pompy do betonu Mixokret

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego pompy do betonu Mixokret, umożliwiają sprawne transportowanie przygotowanej mieszanki do wysokich budynków, składających się z wielu kondygnacji. Spora objętość zbiornika, którą wyróżniają się te urządzenia, gwarantuje skuteczne mieszanie betonu. Możliwość jego transportowania na obszar oddalony nawet o kilkaset metrów, znacznie skraca czas, jaki należałoby poświęcić na ręczne przenoszenie mieszanki w wybrane miejsce. To sprzęt działający bardzo efektywnie. Z uwagi na zabezpieczone przed eksploatacją podzespoły i części składowe, wszystkie pompy do betonu Mixokret z naszego sklepu internetowego, są odporne na działanie korozji. Urządzenia te nie muszą być oczyszczane na bieżąco, ponieważ po zakończeniu danej pracy, wystarczy użyć do tego celu bieżącej wody. Pozwala to na usunięcie resztek mieszanki zalegającej w zbiorniku czy w wężu transportującym. Oferowany przez nas sprzęt wyróżnia się prostą, solidną budową, składającą się z wielu starannie dobranych elementów. Wszystkie podzespoły robocze są zainstalowane w taki sposób, aby można było z łatwością je wymienić, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Niezawodna pompa do betonu to urządzenie składające się z wysokiej klasy podzespołów roboczych. Ten bezawaryjny sprzęt, przeznaczony jest do transportowania przygotowanej zaprawy lub mieszanki murarskiej, nawet na odległość do 100 m od zbiornika wybranego modelu Mixokreta.